SİFU EVREN YILMAZER

1980 izmit doğumluyum . ilkokul çağlarımda karateyle başladım çok tatmin etmeyince kısa bır süre Jeet Kune Do yaptım, en iyisini öğrenmek istediğimden dolayı araştırmayı durdurmadım deneyerek bizzat kendim bulmak istedim ve 1996 da Wing Tsun Savunma Sanatını tanıma fırsatım oldu .onuda kendi bilgilerimi ortaya döküp wing tsuncu partner çıkıp beni 10 sanıyede indirdiğini bizzat yaşayınca olay bu dedim .ilk semıneri EWTO (Europe Wing Tsun Organısyonunda) ile başladım.

Sifu Salih AVCI ile uzun yıllar çalıştım. organizasyon awto olarak değişerek avcı wing tsundaydım .tanışdığım yıllar durmadan semınerlere ve kamplara katıldım kısa zamanda 7. öğrenci derecesi hak kazanmışdım sonra 1999 da U.S.A gitmek zorunda kaldım orda Sifu Emin Boztepe EWTO adına çalışdırıyordu derslere devam ettım maddi şartlardan ders saatlerımle çalışma saatlerım çakışmışdı kendımı ilerletemedım ama 2003 de Turkıye" ye dondum hayatımda WT boşluğundan arayış içindeydim 2003-2005 yılları arası askerlik görevini yerine getirdim.

izmite geldim web sayfalarında wıng tsun hakkında bilgiler arıyordum, derken bir şeyi çok istersen olur derler, bir tlf geldi WT Semınerı var hemde benım oturdugum yerde DAİ SİFU ERDAL Hocamızla tanıştım Dai Sifu Erdal hoca sanki abi gibi bizleri WT ye kavusdurdu ve o zamandır CWTO da çalışmaktayım. CWTO Organizasyonu gerçekten hocaları ile olsun üyeleri ile olsun karakter olarak bir numara hemde öyle kalmaya özen gösteriyor.